zapalovače

zapalovače tryskové, fajkové, plazmové, či klasický “ koksák “

eshop zapalovace
ESHOP zapalovače :

 

 

 

 

Rôzne podpaľovače, alebo klasické zápalky sú nepostrádateľné pre bežný život. Z pohľadu všeobecného použitia, alebo používania sú ale najpraktickejšie zapaľovače ktorými dokážete zapáliť oheň aj v zlých a v nevhodných poveternostných podmienkach, napr., pri stanovaní alebo niekde v horách pokiaľ fúka silný vietor. Zapaľovače sa v prvom rade používajú na zapaľovanie cigariet, cigár, alebo fajok, potom ešte v domácnosti, v gastronómii, rozmrazovanie zámkov, spracovanie plastov, v prírode pri táborení, ale tiež aj pre zberateľov, pri ručných prácach a pod. Okrem toho ide aj o veľmi zaujímavý darčekový predmet, ktorým môžete potešiť blízku osobu, pretože výrobcovia zapaľovačov sa v poslednej dobe doslova predháňajú s rôznymi motívmi, ktoré na ne umiestňujú. Treba ale povedať, že darí sa im to úspešne, v poslednej dobe sa zapaľovače stávajú doslova umeleckým dielom, na ktorom môžete nájsť takmer všetky motívy. Nájdete tu zobrazené výjavy z poľovníckej tematiky a prírody, rybárske motívy, alebo army či vyobrazenie motoriek a áut. Pekným  a vďačným motívom sú ako vždy vyobrazenie pekného ženského tela a rôzne iné motívy nájdete na dnešných zapaľovačoch. Mnoho ľudí sa venuje záľube zbierania zapaľovačov. Pokiaľ nás navštívite v našej internetovej predajni, kliknutím na obrázok vyššie ESHOP určite si vyberiete ten svoj a všetko ostatné už ponechajte na nás.  Váš zapaľovač Vám doručíme na druhý deň po objednávke priamo až k Vám domov.

U nás v našom eshope si k zapaľovačom môžete zakúpiť aj iné, tematicky podobné predmety ako je napr., tabatierku, fajku, alebo ploskačku. Navštívte náš eshop kliknutím na tlačítko ESHOP zapalovače a poriadne ho preskúmajte – naša ponuka je naozaj rozsiahla a určite si niečo nájdete a vyberiete aj Vy.

zapalovače

zapalovace
Zapalovač kazeta 4ks

 

Naše zapaľovače sú skvelým a taktiež aj praktickým darčekom pre všetkých fajčiarov – ako mužov tak aj ženy a taktiež aj ako darček, alebo zberateľský predmet. Môže byť užitočný nielen v domácnosti, ale aj na túrach, na rybách, pri stanovaní,turistike a pri rôznych iných situáciách. V našom eshope nájdete vreckové, alebo stolové zapaľovače benzínové, plynové, tryskové, špeciálne zapaľovače na opasku, dekoratívne zapalovače ako nábojnice, alebo granáty, kombinované s popolníkom, alebo tabatierkou, rôzne darčekové kazety a sety s rôznym motívom, ako je army motív, rybársky motív, poľovnícky alebo iný motív. Okrem toho Vám ponúkame aj doplnky k zapalovačom, ako je benzín alebo plyn. Veľmi zaujímavé sú aj zapalovače na kľúče, tzv. kľúčenky.


 tabatierka

tabatierka
Tabatierka so zapalovačom

Nakoľko bolo v minulosti fajčenie považované za záležitosť štýlu a módy, stali sa tabatierky vtedy aj akýmsi módnym doplnkom. Tabatierky však vznikli predovšetkým ako potreba ochrany pred zlomením cigariet. V súčasnosti si ich ľudia vo veľkom kupujú kvôli nepekným a odpudivým obrázkom a nápisom na cigaretových krabičkách, a tak sa im spoľahlivo vyhýbajú. Okrem toho stojí za kúpou tabatierky aj iný dôvod, a to je domáce „šúlanie“ cigariet, ktoré sa kvôli neustálemu zdražovaniu cigariet teší stále väčšej obľube. V dnešnej dobe poznáme už aj iné typy tabatierkok, ako pôvodné klasické – napr. so zabudovaným zapaľovačom a inými vychytávkami.


ploskačka

ploskačka
Ploskačka bažant

Ploskačky, likérky alebo niekedy aj butylky sú skvelé a zaujímavé darčekové predmety, ktoré môžete kúpiť svojím priateľom, rodinným príslušníkom, alebo môžete aj obdarovať sami seba. Pokiaľ Vás zaujíma kedy a ako vznikli tieto fľašky na alkohol, tak ploskačky vznikli niekedy už v 18 storočí a mali ploský tvar už vtedy, aby sa vošli do vrecka. Ale najväčšiu slávu a rozmach dosiahla ploskačka až v časoch americkej prohibície, keď bol všeobecný zákaz alkoholu a potom skutočný dôvod rozmachu bol viac menej už len prozaický. Ak platil všeobecný zákaz používania alkoholu a ľudia ho jednoducho chceli mať neustále pri sebe tak aj vznikali a získavali ploskačky všetky možné tvary a imitácie takmer všetkého. Ploskačky na alkohol potom získali tvar pera, ceruzky, vreckového noža, malej knihy, príveskov na kľúče a rôznych kľúčeniek, dokonca mali niekedy tvar škatuľky od liekov a ktovie čoho ešte všetkého.

Špeciálne v našom internetovom obchode ponúkame ploskačky pre rybárov, poľovníkov a lesníkov, pretože naša ponuka motívov je predovšetkým takto zameraná. V našej ponuke máme aj klasické nerezové od mini objemu 0,05L v tvare malej kľúčenky až do maxi objemu 2,5L alebo ploskačky s ruským a cccp motívom a rôzne iné. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky od jednoduchých ploskačiek až po exluzívne kazety, alebo darčekové sety, pričom všetky ploskačky sú vyrobené z kvalitného nerezového materiálu. Navštívte náš eshop a vyberte si vhodný darček pre seba, alebo svojich blízkych, pretože ponúkame aj mnoho iných zaujímavých produktov.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.