výpredaj

výpredaj vojenského materiálu, znehodnotené zbrane …

znehodnotené zbrane eshop
znehodnotené zbrane ESHOP vstup

 

 

 

 

V našej aktuálnej eshopovej ponuke máme zahrnutý aj výpredaj prebytočného vojenského materiálu, hlavne bývalej armády ČSĽA za nízke a zaujímavé výpredajové ceny. Z tejto ponuky je zaujímavý najmä nový nepoužívaný vojenský spacák vz.67 inak nazývaný aj „záklaďácky“ alebo vojenský spacák dôstojnícky. Tieto spacie vaky sú nové, nepoužívané a vo veľmi dobrom stave, aj keď sú dlhodobo skladované. Z našej širokej ponuky vojenského výpredaja môžeme ešte spomenúť napr., znehodnotené expanzné samopaly špagin PPŠ 41 ktorý je vhodný ako army dekorácia, ale je uspôsobený aj na streľbu „slepými“ nábojmi, alebo dekoračný guľomet vz.59 retro svietidlo – signalizačnú baterku MY DAY, alebo taktiež signalizačnú lampu RAS.67 či maskovacie siete bývalej armády čsľa. Navštívte nás kliknutím na odkaz e-shop hore vyššie, kde nájdete kompletné ARMY a OUTDOOR vybavenie, ako aj rôzne maskáče a iné maskáčové oblečenie a doplnky do prírody, ktoré ponúkame za naozaj skvelé ceny. Nájdete u nás dobré lovecké nože, kresadlá, kompasy, paracordy, vreckové nožíky, vybavenie na stanovačku ako stany, karimatky, ešusy a kotlíky, termosky a nerezové poháriky, ako aj iné.,

vojenský spacák

spacák
kvalitný a lacný spacák

Veľmi potrebným predmetom v každej poriadnej outdoorovej výbave je kvalitný spacák, ktorý je veľmi užitočný doplnok, hlavne pre pohodlnejšie spanie a taktiež udržanie telesnej teploty v noci a hlavne za chladnejšieho počasia, najmä nad ránom počas pobytu v prírode. V našom eshope nájdete originálne vojenské spacáky československej ľudovej armády. Ide o dlhodobo skladovaný produkt vo vojenských skladoch, avšak nepoužívaný a vo výbornom stave ako nový. Vojenské spacáky sú veľmi obľúbené medzi milovníkmi vojenskej tematiky, ktorí ich používajú pri rôznych outdoorových aktivitách ako rybolov, stanovanie a pod. Na výber ponúkame spacáky, ktoré boli za minulého režimu určené pre vojakov základnej vojenskej služby, alebo spacáky pre privilegovaných dôstojníkov. Pre viac informácii, ako aj bližšie veľkostné rozmery, alebo váhu navštívte náš eshop a prezrite si náš celý výpredaj. Ak si objednáte tovar ešte dnes do 14.00, tak zajtra ho môžete mať už doma, alebo navštívte našu predajňu, v ktorej si môžete veci aj pohodlne vyskúšať a prezrieť na „živo“ a taktiež objaviť aj výpredaj na iný zaujímavý a rozličný tovar.


znehodnotené zbrane

znehodnotené zbrane
expanzný samopal špagin PPŠ 41

Znehodnotené, predtým plne funkčné zbrane sú podľa platných slovenských zákonov síce palné zbrane, ale už upravené, alebo inak skonštruované výlučne na používanie špeciálneho streliva, ktoré je určené pre znehodnotené zbrane. Tento typ znehodnotenej zbrane vylučuje použitie guľových nábojov, alebo nábojov s hromadnou strelou. Znehodnotené zbrane spadajú do kategórie D na ktoré netreba mať vybavené žiadne nákupné ani iné povolenie a preto na kúpu takéhoto typu zbrane postačí občiansky preukaz a dosiahnutie veku minimálne 18 rokov. Zakúpenie takejto znehodnotenej expanznej zbrane slúži výlučne na dekoračné účely. Takéto znehodnotené zbrane sú upravené v zmysle príslušných ustanovení podľa zákona SR č.190/2003 a vyhlášky č.187/2016 Z.z. ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR č.516/2003

plynové zbrane

V našom army shope nájdete aj ponuku na sebaobranné prostriedky. Z lacnejších prostriedkov môžeme spomenúť slzný sprej, inak aj kaser, boxer na ruku, teleskopický obušok, alebo paralyzér. Tieto prostriedky na obranu si zadovážite pomerne lacno a bez akéhokoľvek nákupného povolenia. Ale aj tak najúčinnejší prostriedok na obranu je plynová pištoľ ktorá je len o niečo drahšia a k nákupu potrebujete len občiansky preukaz a dovŕšenie veku 18 rokov. Taktiež si ju môžete zakúpiť cez náš eshop, ale prevzatie tejto zbrane už musí prebehnúť osobne u nás na predajni. Napriek týmto skutočnostiam je plynová pištoľ aj tak najlepší prostriedok na sebaobranu. Z dôvodu že pri iných sebaobranných prostriedkoch musí prísť k fyzickému kontaktu, ale tu nie., Práve naopak, kľudne sa môže stať, že ak pri prepade vytiahnete zbraň, útočník nepozná o akú zbraň sa jedná a pravdepodobne upustí od plánovaného útoku. Ak by predsa len prišlo aj k útoku, slzotvorný plyn sa rozpráši do vzdialenosti 3 až 4 metre a dostatočne paralyzuje útočiacu osobu alebo zviera natoľko, že Vy máte dostatok času aby ste z miesta odišli, alebo si privolali pomoc.

a čo ešte zaujímavé máme v ponuke?

Ak sa vyberiete do prírody, možno aj na dlhšie ako na jeden deň, bolo by vhodné si zobrať so sebou nejaké to základné outdoor vybavenie. K najzákladnejšej výbave patrí určite dobrý batoh, kvalitný spacák, nejaký nôž, či už vreckový, lovecký, alebo nôž prežitia, dobrá a vhodná taktická obuv. Iné drobné doplnky sú samozrejme tiež dôležité ako napr., kresadlo, kompas, píšťalka, baterka, ale nie až tak nevyhnutné. Maskáčové oblečenie je takisto dôležitá súčasť, ale z trochu iného pohľadu. Kľudne sa dá vybrať do prírody aj v športovom oblečení, alebo v rifliach a svetri, ale to akosi nejde k sebe. Odjakživa akosi patrili maskáče do prírody. Nakoniec majú to aj vo svojom camouflage prevedení. Či už sa jedná o maskovací vzor wodland, alebo 3D reltree hardwood. Maskáče sú ideálne na pobyt v prírode, sú vyrobené z pevnejších materiálov, väčšinou z bavlny a človek sa tak v nich aj cíti dobre. Ak sa aj niekde ušpinia, je to na nich ťažko poznať a taktiež si ich obľúbili aj deti. V našom obchode máme aj toto oblečenie v ponuke a taktiež za dobré ceny. Pánske, dámske aj detské maskáče., nohavice a bundy, tepláky a mikiny ale aj legíny, tričká a kraťasy. Takisto aj už spomínané outdoor vybavenie. Nakoniec presvedčte sa sami a navštívte nás v našom obchode. My budeme radi a Vy zase nakúpite za dobré ceny.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.