veľkoobchod

veľkoobchodný predaj  :

 Máte predajňu s podobným sortimentom nášho tovaru, alebo otvárate maloobchodnú predajňu, či iný obchod a chceli by ste predávať aj náš tovar, ktorý ponúkame ? Zavolajte nám a dohodneme veľkoobchodné podmienky. Budeme radi ak sa stanete našimi veľkoobchodnými partnermi. Ponúkame serióznu spoluprácu, zaujímavé a veľkoobchodné marže.

naša ponuka tovaru na ďalší predaj : 

  • baterky, čelovky, paralyzéry, vreckové nože, lovecké nože, mačety, karambity …
  • maskáčové a outdoor oblečenie do prírody, maskáče, maskáčové nohavice …
  • outdoor doplnky a vybavenie, batohy, ruksaky, ďalekohľady, kompasy, vaky …
  • army doplnky a vybavenie, puškohľady, vojenské spacáky, stany, airsoft …
  • sebaobrana, plynové zbrane, kasery, teleskopické obušky, obranné spreje …

 

TOVAR SKLADOM :

96% nami ponúkaných produktov máme trvalo skladom. Produkty vypredané, či inak nedostupné neustále naskladňujeme každý týždeň a preto Vám vieme garantovať dodanie tovaru len do 24 hodín.

ARMY A OUTDOOR :

V našom eshope nájdete rôzne Army a Outdoor vybavenie a doplnky ako sú batohy, tašky a vaky, nože, mačety, plynové pištole, ruksaky, spacáky, paracord náramky, taktická obuv kanady vz 60 vreckové nože a baterky, meče, ďalekohľady, vlajky a odznaky a zástavy a pod. Eshop a velkoobchod army shop nitra so sídlom Lehota ul. hlavná 623 Neváhajte a navštívte nás v kamennej predajni, alebo v našom internetovom obchode a dobre nakúpte !

Vyberte si najvhodnejší spôsob dopravy za najvýhodnejšiu cenu.

Dodanie tovaru do 24 hod. Platí len v pracovných dňoch !

Spôsoby platby

Na dobierku :

Kuriér  slovenskej pošty Vám prinesie balík na Vašu adresu uvedenú v objednávke. Za balík zaplatíte až pri jeho preberaní. Pokiaľ si neželáte aby Vám bol balík doručený na Vašu adresu, oznámte to kuriérovi, keď Vás bude kontaktovať, alebo to uveďte priamo do poznámok pri vyplňovaní objednávky.

Kuriér spol. GEIS Vám prinesie balík na Vašu adresu, predtým Vás bude kontaktovať. Za balík zaplatíte pri jeho preberaní.

Platba bankovým prevodom :

Po vytvorení  a odoslaní objednávky Vám zašleme na Vami uvedený email všetky údaje potrebné na bankový prevod. Po pripísaní sumy na náš účet, alebo zaslaní na náš email potvrdenie o prevode peňazí Vám zašleme balík spôsobom, aký ste si zvolili pri vyplňovaní objednávky.

Objednávky prijaté do 14.00 hod. budú spracované ešte v tento deň a odoslané.

V našom veľkoobchode a eshope nájdete aj ďalšie iné produkty ako detské oblečenie detské kraťasy, detské tepláky, mikiny, nohavice, svetre, maskáčové bundy a blúzy a iné odevy aj pre mužov a ženy. Ďalej Vám ponúkame outdoor vybavenie do prírody ako napr. lovecké a vreckové nože, maskáčové nohavice, taktickú výbavu do prírody, batohy a ruksaky, vaky a tašky, rôzne púzdra, kempové stoly a stoličky a mnohé iné… Neváhajte a navšívte nás aj v kamennej predajni, ktorá sa nachádza v obci Lehota pri Nitre ( cca 5-6 min cesty autom z Nitry ).

velkoobchod
Vstup VELKOOBCHOD

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.