poštovné

Vyberte si najvhodnejší spôsob dopravy za najvýhodnejšiu cenu.

Dodanie tovaru do 24 hod. Platí len v pracovných dňoch !

Spôsoby platby :

Na dobierku :

Poštový kuriér, alebo kuriér inej spoločnosti Vám prinesie balík priamo až na Vašu adresu. Za balík zaplatíte až pri jeho prevzatí. Pri preberaní si dôkladne prekontrolujte balík, či nie je poškodený. Pokiaľ zistíte nadmerné poškodenie balíka, balík nemusíte prevziať. Pokiaľ si neželáte aby Vám bol balík doručený na Vašu uvedenú adresu, oznámite to poštovému kuriérovi, keď Vás bude telefonicky kontaktovať, alebo to uveďte priamo do poznámok pri vyplňovaní objednávky. Kuriér našej zmluvnej spoločnosti Vám prinesie balík na Vašu adresu, predtým Vás bude ale kontaktovať. Za balík zaplatíte až pri jeho preberaní. Pre informácie ohľadne balíkov a iné informácie nás môžete navštíviť na našej webovej stránke army shop nitra kde si môžete okrem dôležitých informácií taktiež prezrieť  našu aktuálnu ponuku produktov. Nami ponúkané produkty sú kvalitné a väčšinou za veľmi dobré ceny, nakoľko naša spoločnosť je priamym dovozcom väčšiny produktov na Slovensko. Našu obchodnú činnosť taktiež zahŕňa aj veľkoobchod. Pokiaľ máte záujem nadviazať s nami veľkoobchodný styk, budeme radi. Ponúkame veľmi dobré veľkoobchodné rabaty, serióznosť a dlhoročné obchodné skúsenosti s ponúkaným tovarom, ktorý sa naozaj dobre predáva.

Platba bankovým prevodom :

Po vytvorení  a odoslaní objednávky Vám zašleme na Vami uvedený e-mail všetky údaje potrebné na bankový prevod. Po pripísaní požadovanej sumy na náš účet, alebo zaslaní na náš e-mail potvrdenie o prevode Vám bezodkladne zašleme balík spôsobom, ktorý ste si zvolili pri vyplňovaní objednávky.

Objednávky prijaté do 14.00 hod. budú spracované a odoslané v tento deň.

V našom veľkoobchode a internetovom obchode nájdete aj ďalšie iné produkty ako detské, pánske a dámske  maskáčové oblečenie, doplnky k oblečeniu a maskáčovú outdoor obuv a doplnky k obuvi : kraťasy, detské tepláky a legíny, nátelníky a maskacove tricko, mikiny, svetre, vesty, maskáčové bundy, komplety, súpravy, blúzy a iné odevy a maskáče pre mužov a ženy. Ďalej Vám ponúkame outdoor vybavenie do prírody ako napr. lovecké a vreckové nože, maskáčové nohavice, taktickú výbavu do prírody, batohy a ruksaky, vaky a tašky, rôzne púzdra, kempové stoly a stoličky a mnohé iné… Z armyshop produktov ponúkame prostriedky na sebaobranu, kasery, boxery na ruku, plynové pištole, kubotany, slzné spreje a iné …

Neváhajte a navšívte nás aj v kamennej predajni, ktorá sa nachádza v obci Lehota pri Nitre,  cca 6 min cesty autom z Nitry.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.