nože

nože : lovecké, vrhacie, vreckové, karambity, motýliky …

vreckove noze online
vreckové nože do ESHOPU

 

 

 

 

Naša ponuka obsahuje rôzne typy a druhy nožov. Máme na predaj vreckové, lovecké, vrhacie, kuchynské, dekoračné, vojenské, outdoorové a špeciálne iné nože. Taktiež máme poľovnícke a rybárske a multifunkčné nože. Takisto tu ponúkame aj iné typy špeciálnych nožov ako sú motýliky, karambity, sekerky, mačety, kukri, záchranárske nože, vrhacie nože a hviezdice, či nože ozdobné. Nôž je naozaj užitočný predmet a dobrý pomocník, ktorý sa hodí na pomoc ako v domácnosti, v dielni, tak aj v prírode a ide aj o skvelý malý darček pre Vašich blízkych, alebo známych. Pekne vygravírovaný lovecký nôž poteší každého poľovníka, rybára, zberateľa, alebo iného muža. Nôž bol oddávna verný spoločník u muža. Najlepšie a najpraktickejšie sú asi vreckové nože lebo sú malé, ako už samotný názov napovedá, dajú sa dať do vrecka a majú najviac funkcií zo všetkých nožov. Takýmto nožom si otvoríte konzervu, najete sa, zašraubujete si menšie skrutky, poslúži aj malý pilník alebo pílka, ktoré sú tiež súčasťou vreckového nožíka, alebo šidlo na malé dierky, môžu mať aj LED svetlo a ešte mnoho iných užitočných funkcií.

Nôž vznikol už v dávnej minulosti vtedy, keď človek chytil do rúk veľmi ostrý kameň a zistil že sa ním dá krájať a rezať. Neskôr na tento ostrý kameň nasadil drevenú rúčku a prvý nôž v podobe ako ho poznáme dnes bol na svete. Odvtedy už človek nôž neopustil, práve naopak stále ho len vylepšoval. Časom keď sa ľudia naučili vyrábať a obrábať kovy, vznikali aj postupne nože medené, železné a nakoniec kvalitné oceľové. 

My vám ponúkame len kvalitné nože ale zároveň vo veľmi dobrých cenách. Rýchle expresné doručenie do 24 hod., našim zmluvným kuriérom priamo až k Vám domov, alebo si zásielku môžete nechať na pošte a zastavíte sa pre ňu ak budete mať čas. Máme pre Vás ešte jednu dobrú správu, pri objednávke do 14.00 hod. vám tovar zašleme ešte v tento deň a doručený bude u Vás v nasledujúci deň, čo znamená, že pri tejto objednávke môže byť tovar u Vás už za niekoľko len málo hodín. Tak neváhajte a vstúpte do nášho eshopu kliknutím na tlačítko hore e-shop, alebo nás navštívte v našom odbernom mieste na objednávky Lehota ul. hlavná 623 čo je asi len 5 km od Nitry smerom na Bratislavu. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

lovecké nože

lovecke noze
Lovecký nôž COLUMBIA

V našom eshope máme obrovskú ponuku loveckých nožov, ktoré sú vhodným darčekom pre všetkých správnych chlapov, lesníkov, hubárov, poľovníkov, rybárov, alebo aj ako šikovný a užitočný predmet do záhrady alebo do dielne. Lovecké a iné nože, ktoré nájdete v našej ponuke, sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú pripravené aj na hrubšie zaobchádzanie a vďaka skvele tvarovaným rúčkam sa pohodlne držia aj pri dlhšom používaní. Špeciálne máme v ponuke lovecké nože s motívmi, ktoré sú zamerané pre poľovníkov – s čepeľou s vyobrazením jeleňa, alebo inej divej zveri, alebo s rukoväťou s imitáciou parožia. Lovecký nôž je aj vhodným darčekom pre asi každého muža.


karambit

karambit
Nôz Karambit Kandar

Veľmi zaujímavým, nezameniteľným a dá sa povedať aj exotickým typom nožov, ktoré náš eshop ponúka, je nôž karambit. Tento nôž je nezameniteľný, má totižto svoj typický pretiahnutý tvar a krúžok na konci rukoväte, ktorý u iných nožov nenájdete. Ide o veľmi zaujímavý a pozoruhodný nôž, ktorý si vďaka jeho tvaru vyslúžil prezývku aj ako „tigrí pazúr“ alebo „medvedí pazúr“ Pravý karambit má viditeľne zakrivenú, alebo zahnutú čepeľ, ergonomicky tvarovanú rukoväť a disponuje aspoň jedným bezpečnostným krúžkom, ktorý nájdeme na konci rúčky. Predchodca tohto noža pochádza z Ázie, niekde z Indonézie, kedy ho v 11. storočí začali používať obyvatelia pri poľnohospodárskych prácach. Nôž bol vždy súčasťou života u ľudí, hlavne u mužov. Tento nôž nakoľko to bol skôr poľnohospodársky nástroj určený na zber úrody, používali aj ženy. Ženy si karambit obľúbili aj z dôvodu, že si ho dávali do vlasov ako ozdobu a v prípade napadnutia, či už zverom alebo človekom mohli využiť karambit ako sebaobrannú pomôcku. Karambit je každopádne zaujímavý a výnimočný nôž, ktorý si zaslúži našu pozornosť a preto ho tvorcovia a programátori počítačových hier aj obsadili do jednej počítačovej hry, čím si získal ešte väčší obdiv a slávu. V našom internetovom obchode ponúkame tieto výnimočné nože za veľmi dobré ceny. Navštívte nás a uvidíte že naše nože sú skutočne kvalitné a lacné. Našu ponuku nožov neustále rozširujeme a každý si u nás príde na ten svoj obľúbený nôž či nožík


motýlik nôž

motýlik nôž
Motýlik nôž Columbia

Nôž motýlik je veľmi obľúbený nôž hlavne u mladšej generácie. Jeho história siaha do začiatku 20. storočia, kedy prvý krát uzrel svetlo sveta. Najväčšiu slávu zaznamenal motýlik na Filipínach aj keď vynálezca tohto noža bol pravdepodobne francúz. Motýlik je často využívaný pri cvičení rôznych bojových umení, preto ho môžete poznať aj pod názvom balisong. Nôž motýlik si nepomýlite, pretože má špecificky rozdelenú rukoväť na dve časti, ktoré sú spravidla spojené nitmi. Na konci rukoväte je umiestnená poistka, ktorá slúži na zaistenie noža v zatvorenej, či otvorenej polohe. S motýlikom sa dajú robiť aj rôzne triky, ktoré sa nazýva „flipovanie“ a existujú v tomto aj rôzne svetové súťaže. Bez dostatočných skúseností Vám toto však neodporúčame skúšať, pretože by ste si mohli spôsobiť zranenie. Na tréning flipovania si zaobstarajte tréningový nôž, ktorý nie je ostrý a tak vám ani nijako neublíži. Na prvý pohľad je na nerozoznanie od ostrého, nabrúseného noža.


V našom internetovom obchode, army shope nitra máme v ponuke okrem loveckých nožov aj iné druhy nožov. Máme tieto nože na predaj : dekoračné a dekoratívne, bojové nože, bodáky a bajonety, mačety, kukri, karambity, motýliky, kordy, meče a šable a samozrejme aj vreckové a lovecké nože.  Máme v ponuke aj outdoor výbavu do prírody : batohy, poľné tašky, ľadvinky a ruksaky, ďalekohľady, buzoly, kresadlá a kompasy. Taktiež máme rôznu taktickú obuv a vojenské kanady vz 60 a inú outdoor obuv. Z vojenských skladových zásob vo výpredaji môžeme spomenúť kvalitný vojenský spacák vz 67 záklaďácky, alebo dôstojnícky. A ešte rôzne drobné ale zato užitočné predmety, odznaky, vlajky a zástavy, paracord náramky na ruku, autokľúčenky a klúčenky, prívesky na kľúče, psie známky a ID štítky s krvnou skupinou a rôzne dekoračné predmety. Tak neváhajte a navštívte náš e-shop.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.