fotogaléria

baterky
Vstup do ESHOPU

 

Fotogaléria produktov baterky a čelovky :

Nachádzate sa vo fotogalérii, v ktorej sú rôzne lampáše, baterky,  čelovky a iné svietidlá. Táto fotogaléria zobrazuje len nepatrnú časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť. Celý sortiment našich produktov si môžete prezrieť v našom internetovom obchode na našej web stránke kliknutím na tlačítko Vstup do ESHOPU

 

V našom e-shope nájdete rôzne kvalitné svietidlá ako sú : baterky, čelovky, lampy, vojenské lampy a svietidlá, multifunkčné a univerzálne baterky, lampáše, mini svietidlá s LED diódou v podobe kľúčenky, či prívesku na kľúče, alebo baterky s magnetom, teleskopické, alebo v poslednej dobe sa stali hitom opakovane nabíjateľné baterky a podobne. Ponúkame aj rôzne stolové lampy k počítačom, detským stolom a pod. Baterky ponúkame väčšinou s LED diódami, ktoré vďaka svojej výkonnosti dokážu svietiť až na vzdialenosť 100 metrov. Okrem svietenia môžu multifunkčné baterky slúžiť aj na sebaobranu a to vďaka zabudovanému paralyzéru, ktorý sa nachádza na vrchnej svietiacej strane baterky. Napr.,  baterka s paralyzérom POLICE 1101 pracuje s výbojom o sile až 1 000 000 V a dokáže paralyzovať útočníka až na niekoľko minút a pritom nezanechá žiadne trvalé následky. Už samotný zvuk tejto baterky s paralyzérom dokáže odstrašiť útočiacu osobu. Do našej ponuky sú zahrnuté aj doplnky k baterkám a to nabíjačky do el. siete, nabíjačky do auto zapalovača, náhradné nabíjateľné batérie, ako aj tužkové baterky, AAA/R03, AA/R6, R14/C, 6F22, žiarovky, žiarivky a iné. Výber a ponuku máme teda širokú, stačí si len vybrať bárs aj hneď a tešiť sa môžete z novej baterky už zajtra. Platí to ale len v pracovných dňoch.


 

Multifunkčná nabíjatelná baterka SWAT.

Čelovka so 14 LED diódami.  Originálna vojenská akumulátorová lampa s clonou

 

  LED čelovka s dosahom 100 m.  Nabíjateľná ručná LED baterka s vysúvacím reflektorom.

 

 

 

 

 

 

Veľká výkonná ručná zoomovacia baterka s nabíjaním do siete.  Čelová baterka s nastavitelným ZOOM-om.  LED baterka s ohybným ramenom a magnetom.

3W LED baterka s ramenom a magnetom.  Čelovka pre všetkých správnych rybárov  Stolová lampa reproduktor Minions

 


Pre viac informácii o produktoch a širší sortiment navštívte náš e-shop. Ponúkame aj rôzne iné produkty.

A prečo by ste mali kupovať práve od nás ?  Z viacerých dôvodov hlavne. Naša ponuka bateriek, svietidiel, lampášov a čeloviek je naozaj široká, máme veľký výber všetkých druhov, dokonca máme vojenské retro svietidlá z vojenských výpredajov. V ponuke máme len tie najkvalitnejšie baterky a čelovky a iné lampy. Dodanie a doručenie tovaru je expresné do 24 hod. Pri objednávke tovaru do 14.00 hod. vám balík zašleme ešte v tento deň, doručený bude u vás v nasledujúci deň, čo znamená, že pri takejto objednávke môže byť tovar u vás už za niekoľko málo hodín. Pokiaľ ale nebudete spokojní s našimi službami, vrátime vám peniaze, alebo vymeníme vám tovar za iný z našej ponuky. Ponúkame vám dokonca aj možnosť telefonickej objednávky. Pokiaľ sa rozhodnete využiť našu ponuku navštívte nás v našom armyshope v Lehote v kamennej predajni, alebo si objednajte svoju baterku z pohodlia vášho domova. Kliknutím na tlačítko Vstup do e-shopu navštívite náš internetový obchod z baterkami.

baterky eshop
Vstup do e-shopu
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.