boxer na ruku

účinný prostriedok sebaobrany je boxer na ruku alebo kaser …

boxer na ruku
Boxer na ruku eshop VSTUP TU


 

 

Ak sa chcete účinne obrániť pred hroziacim útokom ľudí, či pred divou, alebo inou agresívnou zverou, musíte použiť adekvátne prostriedky na sebaobranu. Medzi takéto vhodné prostriedky môžeme zaradiť napr., slzný sprej, kaser, plynovú pištoľ, obranný boxer na ruku, paralyzér s baterkou, gumený alebo teleskopický obušok či vhodný kubotan. Je dobré, mať vždy pri sebe nejaký predmet na obranu, pretože neviete kedy sa v takejto situácii môžete ocitnúť. Preto buďte preventívne pripravený na zvládnutie takýchto situácii a preto sa aj dôkladne presvedčte, či daný predmet viete používať, aby ste sa mohli dostatočne brániť. Pokiaľ nemáte po ruke žiadny sebaobranný prostriedok, môžete zaimprovizovať s tým čo máte pri sebe. Napríklad si môžete pomôcť s obyčajnými kľúčmi od bytu, tak že ich zovriete v pästi takým spôsobom aby Vám pretŕčali jednotlivé kľúče cez prsty a tým si vytvoríte akýsi improvizovaný boxer s hrotmi, ktorý dokáže nepríjemne zraniť a Vám dá dostatočný čas na únik. Taktiež Vás chceme upozorniť že naša firma nezodpovedá za akékoľvek iné používanie obranných pomôcok, okrem takého používania, kedy podľa zákona hovoríme o nutnej obrane, alebo krajnej núdze. Možný predaj sebaobranných pomôcok je len osobám starším ako 18 rokov a túto skutočnosť vyjadrujete potvrdením objednávky v našom eshope, do ktorého sa dostane kliknutím na odkaz ESHOP nad týmto textom.

Boxer na ruku

boxer na ruku
Boxer na ruku strieborný

Obranný boxer na ruku je veľmi efektívnym a účinným, avšak zároveň aj dosť nebezpečným sebaobranným prostriedkom. Tento prostriedok na obranu vznikol pospájaním oceľových prsteňov a jeho výskyt sa datuje na začiatok 20. stor. Na jeho používanie sa nevyžaduje až taká fyzická sila, preto jeho používanie je možné ako u mužov tak aj u žien. Účinok boxera spočíva v tom, že spevňuje päsť a zároveň sústreďuje jej silu do menšieho bodu, čim aj spôsobuje zranenie. Zároveň nevýhodou boxeru je aj fakt, že ruka s boxerom je vhodná len na zasadenie úderu a nič viac. Pokiaľ by ste napríklad potrebovali vytrhnúť útočníkovi niečo z rúk, napr., nôž alebo niečo iné, tak na to ruka s boxerom nie je vhodná. Zväzuje totiž dlaň s prstami v jeden celok. Dobrým dôvodom na zaobstaranie si tohto sebaobranného prostriedku môže byť aj fakt, že boxer na ruku je dosť malý, môžete ho nosiť kľudne vo vrecku, alebo v kabelke, kde nezaberie takmer žiadne miesto. Boxery môžu mať aj podobu kľúčenky, kedy je ešte menší, len na dva prsty, čo ale neznižuje jeho účelovú podstatu. Takýmto malým „kľúčenkovým“ boxerom sa dokážete takisto účinne brániť. Má podobu mačky a dva obranné špice. Druhou veľkou výhodou boxeru je jeho malá zaobstarávacia cena. V našom eshope sa  dá kúpiť už od 2,5 eur.  Boxer na ruku je síce dobrý sebaobranný prostriedok, ale aj tak vás chceme upozorniť na premyslenie a zakúpenia tohto predmetu, pretože v niektorých prípadoch môže spôsobiť tržné poranenia.

iné darčeky z nášho armyshopu

Okrem sebaobranných prostriedkov Vám môžeme v našom armyshope nitra ponúknuť aj iné zaujímavé produkty. V našej ponuke máme aj darčekové predmety pre všetkých. Pokiaľ hľadáte napr., vhodný darček pre muža fajčiara, skúste mu darovať napr., tabatierku alebo zapaľovač. Pekná tabatierka je vhodný a praktický darček, ktorý môžete ešte vylepšiť tým, že na ňu necháte vygravírovať aj venovanie. Tabatierky máme v klasickom prevedení, alebo so zapaľovačom. Takisto aj zapaľovače ponúkame pre všetkých, teda pre ženy aj pre mužov. Zapaľovače s venovaním, plynové, benzínové, plazmové alebo tryskové. Taktiež vhodným darčekom pre muža je aj ploskačka. Tieto všetky produkty a ešte aj mnohé iné si môžete zakúpiť v našom online obchode, samozrejme za „suprové“ ceny. Stačí nás len navštíviť či už online, alebo osobne v našej predajni v Lehote pri Nitre. Objednaný tovar Vám doručíme do 24 hod. od podania objednávky. Samozrejme že je to skvelé!! O tom nepochybujte.


kaser

kaser
kaser slzný sprej 40ml

 


Lepšou voľbou pre kúpu obrannej pomôcky je slzný sprej Kaser. Jeho nesmierna výhoda spočíva v niekoľkých bodoch : okamžite paralyzuje útočníka na niekoľko minút; je ľahko prenášateľný a ľahko sa s ním manipuluje, nespôsobuje žiadne trvalé poškodenie; dá sa použiť na vzdialenosť niekoľkých metrov, môžu ho používať ako muži, tak aj ženy. Najčastejšie sa v sprejoch používa náplň s výťažkom kaynského korenia a pôsobí takmer okamžite. Pred použitím toho obranného prostriedku je veľmi dôležité vopred natrénovať vytiahnutie poistky. Pri použití odporúčame okamžite opustiť miesto, pretože vietor môže náplň odfúknuť až k Vám.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.